Kliny do okien i drzwi

Kliny do okien i drzwi

Prawidłowy montaż drzwi i okien wymaga dokładnego, trwałego wypoziomowania. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Często niestandardowe odległości między murem a ramą sprawiają, że łatwo tu o błędy. Oczywiście doświadczony fachowiec wie, że aby wszystko wykonać dobrze, konieczne są kliny do okien. Nasza firma oferuje najwyższej jakości drewniane modele, które charakteryzuje równa powierzchnia i pewny materiał. Dzięki temu można precyzyjnie ustawić ramę w otworze, zanim spoiny zwiążą zestaw. Stawiamy na jakość wykonania i dopasowanie do realnych warunków pracy.

Kliny do montażu okien

Nasze drewniane kliny do montażu okien są wycięte dokładnie, tak aby miały równe i gładkie powierzchnie. Ma to dwie główne zalety. Po pierwsze precyzja użycia. Każdy klin do okna wchodzi gładko i przewidywalnie. Nie ma skoków lub nagłego luzu, co często zdarza się przy modelach wykonanych amatorsko. Umożliwia to szybkie osiągnięcie docelowego ustawienia. Konieczna jest jednak oczywiście minimum podstawowa wiedza i umiejętności montażu. Zapewniamy, że w tym sklepie znajdziesz odpowiednie kliny, ponieważ z dumą oferujemy kliny okienne przeznaczone dla profesjonalistów.

Dodatkową zaletą, jaką mają kliny montażowe do okien z drewna, jest to, że można je w razie potrzeby łatwo przyciąć dokładnie tam, gdzie potrzebujemy, np. dorównując do krawędzi.

Kliny do montażu drzwi

W tej kategorii znajdziecie też najlepsze kliny do montażu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Mamy tu zarówno modele uniwersalne, jak i bardziej wyspecjalizowane. Często potrzebny jest tutaj zwiększony wymiar klinów i wytrzymałość na zmienne obciążenia. Z tego powodu nasze kliny do montażu drzwi wykonujemy z najlepszego materiału. Są to najwyższej jakości profesjonalne narzędzia, które oferujemy, bazując na latach doświadczeń w branży stolarskiej i budowlanej.