• Obecnie brak na stanie

Stół ogrodowy nowoczesny Lorenzo Lofti 170x85cm

3 970,00 zł
Brutto

Piękny nowoczesny stół do ogrodu, altany czy na taras.

Stalowa rama i drewniany blat.

Solidna polska produkcja

Wymiar 170x85x75cm (dł. x szer. x wys.)

Darmowa dostawa w ciągu 14-21 dni roboczych

Ilość
Obecnie brak na stanie

Piękna stylistyka

Stół został tak zaprojektowany i wykonany aby idealnie wpisywał się w styl nowoczesny, minimalistyczny, industrialny czy loft. Wyjątkowy oparty o proste linie wzór sprawia, że możesz mieć zawsze modny mebel, mimo upływu lat. Stół bardzo ciepły i przyjemny w widoku.

Doskonała funkcjonalność

Optymalny wymiar stołu 170x85cm dla 6-8 osób. Zwróć szczególnie uwagę na szerokość 85cm, która znacznie ułatwia użytkowanie, bowiem jest miejsce na półmiski z potrawami, koniec z upychaniem wszystkiego na siłę. Stół jest też wolny od wszelkich zbędnych elementów, takich jak:

- poziome poprzeczki i łączniki przy samym gruncie – tutaj z podłożem mają styk tylko cztery pionowe nogi, gdzie każda zaopatrzona jest w specjalną zabezpieczającą stopkę z tworzywa, łatwiej będzie Ci ustawić stół na nierównej powierzchni i masz zmniejszone ryzyko uszkodzeń,

- poziome poprzeczki i łączniki na wysokości nóg siedzącego – przy tym stole obojętnie gdzie usiądziesz będzie Ci wygodnie i rozprostujesz też nogi,

- stalowe elementy w konstrukcji blatu – tutaj masz cały drewniany blat, nawet jeśli stół będzie stał w pełnym słońcu, możesz śmiało oprzeć ręce.

Ważne bezpieczeństwo

Sztywna, pewna, stabilna konstrukcja. Stołu nie przewróci żaden wiatr, no chyba, że trąba powietrzna :) Z pewnością nie zrobią tego też dzieci, masa stalowej ramy i desek robi swoje. Stół wytrzyma też jako parkiet taneczny na imprezie, choć nie do tego został stworzony :)

Zwróć też uwagę, że w konstrukcji blatu nie ma żadnych metalowych elementów, które w pełnym słońcu mogą nagrzewać się jak zwykłe żelazko. W zimne dni zaś odwrotnie. Za to tutaj masz piękne i bezpieczne drewno.

Modrzewiowy blat

Blat został wykonany z modrzewia syberyjskiego. Drewno pochodzące z dalekiej Syberii w Rosji. Dlaczego akurat to? Bo jest to drewno o pięknym rysunku słojów oraz jeden z najlepszych gatunków na meble ogrodowe. Rośnie w bardzo specyficznych warunkach, co powoduje, że ma bardzo mały przyrost roczny, jest on dość twardy i posiada dużą zawartość żywic, nie chłonie wody, nie paczy się i nie pęka na słońcu. I uwaga - nie wymaga też impregnacji, można zostawić surowe deski i przetrwają wiele lat. Pokryją się tylko naturalną patyną.

My daliśmy mu dodatkową ochronę w postaci dwukrotnego olejowania profesjonalnym olejem Houtolie Koopmans w barwie dębu. Sprawia to, że modrzewiowy blat zyskał jeszcze piękniejszą barwę oraz jeszcze wzmocni się jego odporność na warunki atmosferyczne.

Stalowa rama

Rama została wykonana z kształtowników i kątowników stalowych, zespawanych w jednolitą całość, bez żadnych połączeń śrubowych. Sprawia to że stół jest super sztywny i stabilny. Teraz możesz mieć pewność, że nic się nie rozleje, bo ktoś trącił niechcący mebel. Koniec z bieganiem po ściereczkę bo znów coś się rozlało.

Dla ochrony przed korozją rama została pomalowana proszkowo. Jest to jedna z najnowocześniejszych technologii malowania. Po nałożeniu farby w postaci proszku, malowana rama umieszczana jest w piecu w temperaturze ok. 200 st. Dzięki temu uzyskuje się bardzo trwałą i odporną powłokę której grubość odpowiada kilkunastu zwykłym malowaniom. Powłoka jest gładka i jednolita, bez żadnych zlewów czy zacieków. Masz zapewnioną ochronę przed korozją na wiele lat. Dostępny kolor to ciemny grafit mat lub inny wg indywidualnych ustaleń.

Elementy blatu zostały zamocowane do ramy z użyciem łączników nierdzewnych.

Złożony i gotowy

Profesjonalny montaż robimy my, masz z głowy wszelkie składanie i skręcanie. Nie musisz mieć potrzebnych narzędzi ani umiejętności czy szukać jakiegoś fachowca. Oszczędzasz też czas. Stół przyjedzie do Ciebie złożony i gotowy. Wystarczy zdjąć opakowanie i już możesz zasiąść np. do ulubionej kawy.

Polska produkcja

Stół choć posiada wdzięczną włoską nazwę Lorenzo Lofti, jest w całości produkowany w Polsce. Jest to prawdziwa solidna polska produkcja, która w obecnych czasach jest już na wagę złota.

Lorenzo Lofti

Specyficzne kody